Komfortní bydlení v novém rodinném domě s garáží, terasou, zahradou a vlastním parkováním

Zpět na ceník
Ev. číslo
D20232
Typ nemovitosti
Dům
Podtyp nemovitosti
řadový
Dispozice
4+kk
Typ zakázky
Prodej
Stav zakázky
Aktivní
Lokalita
Mladá Boleslav
Cena
12 350 750 Kč

David Kupka

Mobil:
603 152 066
Líbilo by se Vám žít ve městě, a přesto být obklopeni přírodou? Chcete se stát součástí skvěle navrženého projektu, díky kterému máte přírodu doslova pár kroků za domem?

V moderní a prakticky řešené vile, najdete jednotku o dispozici 4+kk a komfortních 152 m2 vnitřní užitné plochy ve dvou podlažích. Podlahová plocha jednotky je 160 m2. Součástí jednotky je vlastní garáž a k tomu je před vilou další privátní parkovací stání. V zadní části domu si budete užívat privátní rovinatou zahradu o výměře 286 m2, která navazuje na venkovní terasu. Celková výměra pozemku, který náleží k této jednotce je 440 m2.

V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, který má celkem 41 m2. Dále je zde samostatná toaleta, předsíň, garáž s technickým zázemím. Po schodišti do prvního patra, jsou tři samostatné ložnice, druhá koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstup do oddělené prádelny. V hlavní ložnici je navíc další sprchový kout a toaleta.

Podlahy všech obytných místností jsou vinylové, v koupelnách a WC je kvalitní keramická dlažba. V garáži je betonová stěrka. Stěny vnitřních omítek jsou štukové, v koupelnách a na WC je keramický obklad. Stropy obytných místností, koupelen a WC mají sádrokartonové podhledy. Po celém domě je podlahové topení, které obsluhuje kondenzační plynový kotel. Všechna okna s izolačním trojsklem mají přípravu na předokenní žaluzie. Garáž se zavírá zateplenými sekčními vraty na dálkové ovládání.

Víme, že maličkosti dělají velké věci. Právě proto, jsme do jednotky vestavěli komín, abyste si dokonalost obývací části mohli v již v podzimních měsících zpříjemnit u krbu. Mimo vybrané materiály z našeho klientského centra, máte možnost dům na přání vybavit nadstandartními prvky, které si u našich dodavatelů vyberete.

Kostru stavby domu tvoří železobetonová nosná konstrukce. Obvodové výplně a konstrukce příček jsou provedeny z pórobetonových tvárnic. Fasáda je zateplená kontaktním zateplovacím systémem z polystyrenu a na jejím povrchu je tenkovrstvá minerální omítka. Plochou zateplenou střechu opatřenou hydroizolací, kryje zásyp ze štěrkového kačírku.

Dle průkazu energetické náročnosti budovy, jde o objekt s velmi nízkou spotřebou energie. Energetická náročnost budovy třídy B – velmi úsporná, přičemž celková dodaná energie 92 kWh/(m2.rok), řadí jednotku do kategorie A.
Termín zahájení výstavby 06/2023.

Jde skutečně o výjimečné bydlení, prakticky na konci slepé ulice, v krásné příměstské lokalitě Chrást u Mladé Boleslavi.

Vysoká občanská vybavenost města Mladá Boleslav a výhody příměstské dopravy, kde linky MHD pravidelně zajišťují autobusové spojení přímo do příměstské části Chrást, splňují vysoké nároky zájemců o rodinné bydlení.

V neposlední řadě určitě stojí za zmínku skvělá dostupnost hlavního města Prahy, kde jste v centru pohodlnou dálniční jízdou po D10, za necelou hodinu jízdy autem. Černý Most stíháte za pouhých 20 minut.
Plocha zastavěná
95 m2
Plocha obytná
151 m2
Plocha parcely
440 m2
Plocha užitná
151 m2
Konstrukce
skelet
Stav nemovitosti
novostavba
Nadzemních podlaží
2
Plyn
zaveden
Kanalizace
městská
Voda
vodovod
Vytápění
ústřední plynové
Balkon
Ne
Lodžie
Ne
Terasa
Ano
Plocha terasy
15 m2
Sklep
Ne
Výtah
Ne
Zahrada
Ano
Plocha zahrady
286 m2
Umístění
okrajová zástavba
Dopravní dostupnost
MHD, příměstská doprava, auto, dalnice, I.třída, II.třída, vlak
Parkování
garáž
Zařízeno
nezařízeno

Mám zájem, více informací