Komfortní bydlení v novém rodinném domě s garáží, terasou, zahradou a vlastním parkováním

Zpět na ceník
Ev. číslo
D20233
Typ nemovitosti
Dům
Podtyp nemovitosti
řadový
Dispozice
5+kk
Typ zakázky
Prodej
Stav zakázky
Aktivní
Lokalita
Mladá Boleslav
Cena
0 Kč

David Kupka

Mobil:
603 152 066
Líbilo by se Vám žít ve městě, a přesto být obklopeni přírodou? Chcete se stát součástí skvěle navrženého projektu, díky kterému máte přírodu doslova pár kroků za domem?

V moderní a prakticky řešené vile, najdete krajní bytovou jednotku o dispozici 5+kk a komfortních 168 m2 vnitřní užitné plochy ve dvou podlažích. Podlahová plocha jednotky je 179 m2. Součástí jednotky je garáž a k tomu navíc je před vilou další soukromé parkovací stání. V okolí domu si budete užívat privátní rovinatou zahradu o výměře 394 m2, která navazuje na venkovní terasu. Celková výměra pozemku, který náleží k této jednotce je 557 m2.

V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, který má téměř 40 m2. Dále je zde vstupní předsíň, samostatná toaleta s místem pro pračku a sušičku, garáž s technickým zázemím.

Po schodišti do prvního patra, jsou čtyři samostatné pokoje, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Komfort hlavní ložnice navíc ještě umocňuje navazující koupelna s vanou a toaletou a dále také oddělená šatna.

Kostru stavby domu tvoří železobetonová nosná konstrukce. Obvodové výplně železobetonového skeletu a konstrukce příček jsou provedeny z pórobetonových tvárnic. Fasáda je zateplená kontaktním zateplovacím systémem z polystyrenu a na jejím povrchu je tenkovrstvá minerální omítka. Plochou zateplenou střechu opatřenou hydroizolací, kryje zásyp z kačírku.

Podlahy všech obytných místností jsou vinylové, v koupelnách a WC je kvalitní keramická dlažba. V garáži je betonová stěrka. Stěny vnitřních omítek jsou štukové, v koupelnách a na WC je keramický obklad. Stropy obytných místností, koupelen a WC mají sádrokartonové podhledy. Mimo vybrané materiály, máte možnost dům na přání vybavit nadstandartními prvky, které si u našich subdodavatelů vyberete.

Nízkoenergetická budova je nadstandardně technicky vybavená. Po celém domě je podlahové topení, které obsluhuje kondenzační plynový kotel. Všechna okna s izolačním trojsklem mají přípravu na zatemňovací předokenní rolety. Garáž se zavírá zateplenými sekčními vraty na dálkové ovládání.

Dle průkazu energetické náročnosti budovy, jde o objekt s velmi nízkou spotřebou energie. Energetická náročnost budovy třídy B – velmi úsporná, přičemž celková dodaná energie 92 kWh/(m2.rok), řadí jednotku do kategorie A.

Jde skutečně o výjimečné bydlení, prakticky na konci slepé ulice, v krásné příměstské lokalitě Chrást u Mladé Boleslavi. Do této lokality v severní části zasahuje přírodní památka Bezděčín a půl kilometru jižně od obce, se nabízí přírodní památka Lom u Chrástu.

Vysoká občanská vybavenost města Mladá Boleslav a výhody příměstské dopravy, kde linky MHD pravidelně zajišťují autobusové spojení přímo do příměstské části Chrást, splňují vysoké nároky zájemců o rodinné bydlení.

V neposlední řadě určitě stojí za zmínku skvělá dostupnost hlavního města Prahy, kde jste v centru pohodlnou dálniční jízdou po D10, za necelou hodinu jízdy autem. Černý Most stíháte za pouhých 20 minut.
Plocha zastavěná
104 m2
Plocha obytná
179 m2
Plocha parcely
557 m2
Plocha užitná
168 m2
Konstrukce
skelet
Stav nemovitosti
novostavba
Nadzemních podlaží
2
Plyn
zaveden
Kanalizace
městská
Voda
vodovod
Vytápění
ústřední plynové
Balkon
Ne
Lodžie
Ne
Terasa
Ano
Plocha terasy
15 m2
Sklep
Ne
Výtah
Ne
Zahrada
Ano
Plocha zahrady
394 m2
Umístění
okrajová zástavba
Dopravní dostupnost
MHD, příměstská doprava, auto, dalnice, I.třída, II.třída, vlak
Parkování
garáž
Zařízeno
nezařízeno

Mám zájem, více informací